Wyjazdy rodzinne – lepsza integracja pracowników

Niektóre firmy, chcąc zbliżyć do siebie pracowników i budować między nimi dobre relacje, organizują dla nich imprezy integracyjne, na które mogą zabrać rodziny (sprawdź: https://see4business.com/imprezy-integracyjne-firmowe). Takie wyjazdy są nieco droższe o tradycyjnych imprez integracyjnych, ale pozwalają na znacznie szerszą integrację pracowników.

8

Imprezy integracyjne – lepsze relacje między pracownikami

 

Firmy organizują imprezy integracyjne aby ich pracownicy mogli się bliżej poznać oraz stworzyć zgrany zespół. Odpowiednio ze sobą współpracujący zespół, to same korzyści dla firmy.

 

Ludzie nieco inaczej zachowują się na co dzień niż w pracy. Są bardziej naturalni i swobodni. Często na tego typu wyjazdach można pozytywnie się zaskoczyć odkrywając dotychczas nieznane talenty swoich pracowników.

 

Wyjazdy rodzinne – szerszy zasięg integracji i budowania więzi z firmą

 

Imprezy integracyjne organizowane dla pracowników z ich rodzinami pozwalają budować bliższe relacje. Bardzo często podczas takich wyjazdów zawierane są przyjaźnie na długie lata. Jeśli pracownicy się ze sobą przyjaźnią, dobrze znają swoje rodziny oraz spędzają ze sobą sporo czasu również poza pracą, to zdecydowanie lepiej ze sobą współpracują. Doskonale się uzupełniają i wiedzą, że mogą na siebie liczyć. Przyjacielskie relacje procentują w pracy, a dodatkowo przyczyniają się do wzmocnienia więzi z firmą. Całymi rodzinami integrują się wówczas z firmą, co przekłada się również na rozwój firmy.