Gry tematyczne – jako sposób integracji pracowników

impreza

Integracja w firmie jest niezwykle istotna, pomaga zrelaksować się pracownikom i na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach. Doskonałą opcją do tego są gry tematyczne, które dodatkowo integrują pracowników przy wspólnych zadaniach. Oto najciekawsze pomysły, z które może wykorzystać firma.

Wyjazdy integracyjne

Ogrom czasu spędzony przed komputerem. Wiadomości, spotkania, konferencje. Pracownicy non stop rozmawiający o pracy. Tymczasem jeden dzień poświęcony na wyjazd integracyjny połączony z grami tematycznymi, wspólną imprezą, czy zwiedzanie. Pozwoli pracownikom, chociaż na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i lepiej się poznać. Lepsza integracja w pracy przyczyni się do większej wydajności, ponieważ pracownik wypoczęty i zadowolony pracuje lepiej.

Organizacja – gry tematyczne

Chcąc by gra tematyczna była zaskoczeniem dla wszystkich jej uczestników, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy eventowej np. meetingart.pl. Taka agencja odpowiednio dobierze rozrywkę do grupy uczestników, spośród dostępnych gier lub też wymyśli nową specjalnie pod daną firmę.

gra tematyczna

Integracja pracownicza a marka firmy

Organizacja integracji pracowniczych powinna pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy. Bo zadowolony pracownik bardziej utożsamia się z daną firmą. Wspólny wyjazd, impreza czy gra tematyczna, ma olbrzymie znaczenie i wpływa na zintegrowanie się pracowników, tworząc w niej rodzinną atmosferę. W obecnych czasach coraz częściej można spotkać eventy integracyjne odbywające się online.