Certyfikat Well-Fitwell – najważniejsze zalety

Nikogo nie dziwi fakt, że w dzisiejszych czasach firmy pragną stworzyć komfortowe warunki do pracy dla pracowników. W odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni jesteśmy bardziej produktywni i mamy dobre samopoczucie, co przekłada się na wydajność wykonywanych zadań. W tym wypadku nie zapominajmy o certyfikacie Well. To system, jaki służy do projektowania i oceny budynków, jaki został opracowany przez IWBI (International Well Buidling Institute). Czym wyróżnia się to pojęcie? Jakie zalety ma certyfikat Well-Fitwell? O czym trzeba wiedzieć? Gdzie znajduje zastosowanie ten system?

Uzyskanie certyfikatu Well-Fitwell – dla jakich budynków?

Okazuje się, ze certyfikat Well jest dostosowany do każdego typu budynku – zarówno nowego, jak i już istniejącego. Można go uzyskać dla następujących obiektów:

  • hotele,
  • restauracje,
  • budynki mieszkalne,
  • galerie handlowe,
  • szpitale,
  • urzędy,
  • biura, także stworzone w standardzie deweloperskim itp.

Jaki system?

System jest pierwszym na świecie rozwiązaniem, jaki skupia się na kondycji, wygodzie i zdrowiu użytkowników budynku. W tym wypadku stosuje się takie opcje, jakie korzystanie wpływają na nasze samopoczucie i wydajność, co przekłada się na lepsze wykonywanie zadań.

Zalety certyfikatu Well-Fitwell

Certyfikat Well https://jw-a.pl/certyfikat-well-fitwel/ z pewnością przyczynia się do stworzenia nie tylko produktywnej, lecz także zdrowej przestrzeni w budynkach. Ma ona na celu wpływać dobrze na zdrowie i samopoczucie użytkowników. Firmy wiedzą o tym, że inwestowanie w zdrowie ludzkie jest bardzo ważne.

Pozwala zadbać o dobry wizerunek firmy oraz jest opłacalnym rozwiązaniem. Zwrot z inwestycji w zdrowie i wydajność pracowników ma związek także ze zwiększoną produktywnością i rzadszymi urlopami chorobowymi. Ten nowoczesny certyfikat jest niezwykle popularny w wielu branżach.

Stworzenie przestrzeni przyjaznej dla otoczenie ma szereg korzyści. We wnętrzach spędzamy wiele czasu, dlatego taka opcja jest bardzo ciekawa.