Oznaczenia imienne na drzwiach

Szkolne czasy kojarzą się wielu osobom bardzo przyjemnie i nie jedna osoba chciała by cofnąć czas, by móc chociaż na chwilę wrócić do tego magicznego i beztroskiego okresu. Oczywiście często trzeba było się uczyć całymi dniami i wiele razy zgłaszać nieprzygotowanie z powodu choroby lub innych przypadków losowych, ale to właśnie dzięki szkole posiadamy wiele umiejętności, dzięki którym mnóstwo osób ma teraz świetne prace i bardzo dobre jakościowo życie.

Tabliczki na drzwi

Duże papierowe kartki kojarzą się wielu osobom z plastyką i rysowaniem oraz układaniem na kartce różnych wyznaczonych przez nauczyciela zadań. Ze szkołą kojarzą się również bardzo często tabliczki na drzwi, na których było napisane od jakiego przedmiotu jest dana sala, bądź gdzie przyjmuje nauczyciel do którego mieliśmy w danym momencie ważną sprawę. Na tabliczkach przyklejanych do drzwi (https://www.durashop.pl/tabliczki-na-drzwi) i ścian w szkole było również bardzo często napisane w którym miejscu znajduje się wyjście ewakuacyjne bądź inne miejsca w szkole, których szukaliśmy.

) i ścian w szkole było również bardzo często napisane w którym miejscu znajduje się wyjście ewakuacyjne bądź inne miejsca w szkole, których szukaliśmy.

Pamiętne kartkówki

Wiele osób pamięta kartkówki, które wywoływały w uczniach dużo emocji. Nie każdy się ich bowiem spodziewał i kiedy dana osoba była nieprzygotowana, musiała być zmuszona do ściągania. Mnóstwo sprytnych osób posiadało specjalne zeszyty z pomocami naukowymi, które trzymało się umiejętnie na nogach pod ławką i ściągało wtedy, kiedy nauczyciel nie patrzył. Wielu osobom do dziś zostały na pamiątkę zeszyty, długopisy i inne artykuły szkolne, do których pozostał niesamowity sentyment.